fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Шолја стаклена Чаша дупло дно 250мл / casa solja duplo staklo dno Original price was: 400 ден.Current price is: 199 ден.
Сталажа за фриждер 14*32*17см Организер 110496 Stalaza Organizer frizider Original price was: 120 ден.Current price is: 99 ден.

Кутија за лук/kutija za luk L248

Original price was: 100 ден.Current price is: 69 ден.

Шифра: l248 Категории , , Ознаки: ,
Сподели:

Конзерванс за лук Qlux L-00248

 

Изработен е од здрава пластика.

Бесплатно БПА.

Димензии на производот: 8,5x8x8 cm.

Димензии 8 × 8 × 9 cm
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Кутија за лук/kutija za luk L248

Original price was: 100 ден.Current price is: 69 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД