fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Ексцајс инокс трамонтина 24/1 Set ekscajz tramontina 23798 Original price was: 1.200 ден.Current price is: 949 ден.
Продадено!

Ние ги обликувавме решенијата кои придонесуваат за уредување на просторите за живеење со додавање на визуелен квалитет.

Покриен и украсен дезен.

Можете да го користите како кутија за играчки, кутија за активности, кутија за хоби.

Можете да ги чувате вашите неискористени предмети и облека.

Изработени од тврда пластика.

Големина на производот: 27x17x12sm

Димензии 27 × 17 × 12 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кутија за организирање декоративна Kutija za organiziranje i skladiranje dekorativna 5l Mizan m11509”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Кутија за организирање декоративна Kutija za organiziranje i skladiranje dekorativna 5l Mizan m11509

Original price was: 200 ден.Current price is: 139 ден.

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД