fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Ламба против инсекти / KL-1500 4W/lamba protiv insekti

699 ден

Сподели:

Сега можете да се изборите со досадните инсекти со новата светилкаAnti-Mosquito KL-1800 6W црна! Ефективна и смртоносна стапица за муви, комарци и други инсекти. Нејзинатаа УВА светлина привлекува инсекти, кои се удираат кога доаѓаат во контакт со електричната мрежа внатре. Удобен и едноставен метод кој работи на електрична енергија и не користи штетни хемикалии, ниту испушта гасови или лоши мириси.

Ламба за заштита од инсекти KL-1500
Користи УВА светлина како мамка
Надворешен заштитен капак направен од ABS пластика (за да се избегне контакт со мрежата).
Не користи штетни хемикалии
Не произведува чад или мирис
Со метален прстен со кој можете да го аплицирате каде сакате.
Погодна за површини до околу 35 м2
Должина на кабел: 105 см
Напон / фреквенција: 220-240 V / 50 Hz
Моќност: 4 W
Димензии (дијаметар x висина): 26 x 12 cm
Должина x дијаметар: 10 x 5cm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Ламба против инсекти / KL-1500 4W/lamba protiv insekti

699 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД