fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Лампиони 3см сет36 Lampioni set36 3sm Original price was: 250 ден.Current price is: 179 ден.
Лампиони 10см сет 12 лукс Lampioni set 12 10sm Original price was: 1.200 ден.Current price is: 879 ден.

Лампиони 4см сет36 Lampioni set36 4sm

Original price was: 320 ден.Current price is: 249 ден.

Шифра: Не е достапно Категории , ,
Сподели:

36 парчиња Божиќни Лампиони

Орнамент од новогодишна елка Висечки привезок

Декорација за дома за забава Божиќна декорација  Нова Година

Опис: Име: 36 парчиња Божиќни лампиони

Материјал за украсување: ПВЦ Боја: како на сликата Големина: 3см

Употреба: Елка во затворено/надворешно, празнична забава, Свадба, декорација на домот Украсете го вашиот Божиќ

Спецификации: Уникатен дизајн Божиќните лампиони се направени во 6 специјални завршетоци

Брзо и лесно за закачување

Секој божиќен украс со топчиња е опремен со монтажна кука и врвка за лесно закачување, што е многу погодно за секоја елка со нормална големина

Куката ви овозможува лесно да ја ставите на елката, прозорецот, ѕидот, вратата, влезната врата, огништето, фото ѕидот и друго.

Издржлив пластичен материјал

Комбинирајте ја убавината и сјајот на вистинското стакло со нераскинливата практичност на пластиката.

Овие украси отпорни на кршење совршен за домови со деца или домашни миленици.

Совршена изработка Направено со различни методи на површина.

Спекуларна површина и галванизација.

Направете ја вашата елка поубава .

Во пакетот е вклучен: 36 парчиња/кутија

ЦЕНА ЗА ПАРЧЕ  7ДЕН

Избери Боја~

, , , , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Лампиони 4см сет36 Lampioni set36 4sm

Original price was: 320 ден.Current price is: 249 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД