fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Лажица за декорација на десерт торта колачи салата lazia za dekoracija na torta salata kolaci deserti

159 ден

 

SKU: 800541 Категории , Ознаки: , , ,
Сподели:
 • https://www.youtube.com/watch?v=as1uLwio6I4
 • Совршени алатки за украсување сос за десерт, прелив за салата, чоколадо и друго.
 • Лажиците имаат излив на крајот што ви овозможува лесно да го исцртате сосот во кој било дезен што сакате, да го направите вашиот десерт да изгледа поубав и да има повкусен вкус.
 • Лесно се чисти; безбеден за миење садови, издржлив за долготрајна употреба, одличен кујнски алат за  дома, ресторан, кафуле, продавница за десерти итн.
 • Суштинска алатка за кујна за сите ентузијасти за домашно готвење. Идеален и за подарок.
 • Изработен од висококвалитетен материјал од не’рѓосувачки челик, филтерот со чоколаден молив е анти-рѓа, отпорен на корозија, цврст и издржлив за употреба.Дизајнирано од француски готвач за колачи, „DecoSpoon“ станува суштинска алатка за професионалците и аматерите на театарското готвење.Со едноставен гест, вие ќе станете и уметник на вашите јадења и ќе ги потпишете вашите презентации како одличен готвач.DecoSpoon , 23cm нерѓосувачки челик

  Идеални за украсување:
  – сосови
  – оцети
  – емулзии
  – тенка каша од компири
  – сос
  – кули
  – чоколадни сосови
  – десертни сосови

Димензии 23 × 4 × 1 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Лажица за декорација на десерт торта колачи салата lazia za dekoracija na torta salata kolaci deserti”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Лажица за декорација на десерт торта колачи салата lazia za dekoracija na torta salata kolaci deserti

159 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД