fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Базен на дување Интекс Bazen na duvanje INTEX 58485 NP Original price was: 4.500 ден.Current price is: 3.690 ден.
Базен 260 x 160 x 65cm метална конструкција Интекс Bazen INTEX 28271NP Original price was: 7.000 ден.Current price is: 6.190 ден.
Продадено!

Лепенки сет 6бр Интекс за базени Lepenki za bazeni INTEX

Original price was: 200 ден.Current price is: 149 ден.

Продадено!

Шифра: 176667 Категории ,
Сподели:

Дизајниран специјално INTEX производи, овоа лепенка за поправка е одличен за поправка на цевки, базени и многу други производи од винил.

Овие лепенки не може да бидат полесни за употреба, едноставно отстранете го капакот за лепило и нанесете го на оштетеното место.

Брзо поправете ги несреќите со овој пакет од 6 винил за поправка.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Лепенки сет 6бр Интекс за базени Lepenki za bazeni INTEX

Original price was: 200 ден.Current price is: 149 ден.

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД