fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Лежалка за плажа лесно пренослива 158*52см Original price was: 1.200 ден.Current price is: 890 ден.
Лежалка плажа кревет 5 позици мрежа Original price was: 2.600 ден.Current price is: 2.090 ден.

Лежалка мрежа плажа 5 позици

Original price was: 2.600 ден.Current price is: 2.090 ден.

Шифра: 195332 Категории , ,
Сподели:

преклопен шезлонче со прилагодлив потпирач за грб во 5 позиции, перница, беж

Салон на отворено на класичен начин – посетете ја оваа преклопна лежалка од Outsunny. Цврста челична рамка поддржува до 120 кг. Задниот дел може да се прилагоди на пет позиции за да се опуштите во положбата што ја сакате. На рамката има мрежесто седиште од ткаенина за да го држите вашето тело, со отстранлива перница на врвот за поддршка на главата/вратот и удобност. Лесно се преклопува во компактна големина, што го прави лесен за носење и складирање. Совршено парче за да го ставите во вашиот автомобил за тие викенд патувања на плажа.

 • ПРИСТАБЛИВ ЗАДНИК НА ПЕТ НИВО: Позицијата на лежалката на отворено може да се заклучи во различни агли – удобно искуство, по ваш избор.
 • СЕДИШТЕ ОТПОРНО НА ВРЕМЕ: Меко на телото, ви овозможува удобност. Горна перница за поддршка. Страничен џеб за складирање. Еластичните кабли безбедно го поврзуваат седиштето со рамката.
 • СКЛУЧУВАЧКА ЧЕЛИЧНА РАМКА: Силна структура која ќе ве поддржува додека се релаксирате. Кога е готово, може лесно да се носи и складира.
 • ДИМЕНЗИИ: Навалена: 185L x 58W x 30Hcm. Преклопен: 74L x 58W x 14Hcm. Џеб: 32L x 24Wcm.
 • МАКСИМАЛНО ТОВАРУВАЊЕ 120 KG. НЕ СЕ ПОТРЕБНО СОБРАНИЕ.

Карактеристики:

 • Прилагодлив потпирач за грб на пет различни агли
 • Отстранлива ватирана перница за одмор на главата и вратот
 • Страничен џеб за лесно складирање
 • Силна челична рамка обложена со прав – се преклопува за лесно складирање
 • Седиштето од мрежеста ткаенина отпорно на временски услови е удобно
 • Максимално оптоварување 120 kg, потребно е склопување

Спецификација:

 • Боја: Беж
 • Материјал: Мрежеста ткаенина, челик
 • Целокупна димензија: 185L x 58W x 30Hcm (целосно навалена)
 • Преклопена димензија: 74L x 58W x 14Hcm
 • Страничен џеб: 32L x 24Wcm
 • Капацитет на тежина: 120 кг
 • Ознака на ставката: 84B-812V70BG
 • 1 x лежалка
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Лежалка мрежа плажа 5 позици

Original price was: 2.600 ден.Current price is: 2.090 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД