fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Лежалка мрежа плажа 5 позици Original price was: 2.600 ден.Current price is: 2.090 ден.

Лежалка плажа кревет 5 позици мрежа

Original price was: 2.600 ден.Current price is: 2.090 ден.

Шифра: 195330 Категории , ,
Сподели:

Прекрасна лежалка за градината или на вашата тераса. Оваа преклопна лежалка  може да се земе насекаде и затоа е идеална за поминување време цело лето. Добивате и убава перница за оптимална релаксација.

Покрај врвната перница, оваа преклоплива лежалката има и силни рачки за да можете да ја носите вашата лежалка насекаде! Оваа лежалка е особено погодна;

  • За плажа
  • За градина или тераса
  • За лесно носење
  • Да лежи многу удобно

Информација за продуктот

Прилагодлив потпирач за грбДа
Број на позиции 5
МатеријалМетал

Материјал и димензии

Висина на производот30 см
Должина на производот190 см
Ширината на производот59 см

Технички спецификации

Тежина на пакувањето5 кг

Карактеристики

Содржина на пакетот Лежалка со перница
БојаЦрното

Гаранција

Фабрички гарантен рок Нема гаранција од производителот

Други карактеристики

Број на парчиња во пакувањето1 парче)
Наменето Возрасни
Погоден за број на луѓе 1
Вклучува перница Да
Јазичен прирачникАнглиски
Ширина на пакувањето 10 мм
Висина на пакување 10 мм
Должина на пакување 10 мм
Висина на седиштето 30 см
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Лежалка плажа кревет 5 позици мрежа

Original price was: 2.600 ден.Current price is: 2.090 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД