fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Лулашка Лаки тросед Lulaska Laki Trosed

5.190 ден

SKU: 6303 Категории ,
Сподели:
  • СТИЛСКИ ДИЗАЈН НА ПРЈАТИ: Прекрасна зелена и бела боја, оваа градинарска лулашка со настрешница е идеална за живост на вашата градина и надворешните површини.
  • ТРОСЕДИ: Обезбедува простор за уживање на отворено со пријателите или за себе – нашите градинарски седишта за нишалки со 3 седишта се идеални за оние уморни попладневни часови.
  • МЕТАЛНА РАМКА: „А“ форма за рамномерна стабилност на столчето за нишање во градина, со премаз во прав за дополнителна цврстина и издржливост. Влошки за храна на надворешните ногарки на столчето за нишање за рамнотежа и заштита на подот.
  • КОМОТНО: Овие седишта за нишање за возрасни се одликуваат со обложено седиште од 6 см, висок и благо наведнат грб и потпирачи за раце. ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА АГОЛОТ НАДВОРЕШНА КРОТНА: Седиште за нишање отпорни на временски услови со крошна за заштита одоздола од сончев сјај, УВ зраци и благ дожд и ветер.
  • ДИМЕНЗИИ: 153В x 170L x 153Wcm.
  • Настрешница за нишање градинарски стол: 165L x 115Wcm.
  • Седиште: 130L x 46Dcm.
  • МАКСИМАЛНА ТЕЖИНА НА ТОВАРУВАЊЕ 200KG.
  • ПОТРЕБНО СКЛОПУВАЊЕ.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Лулашка Лаки тросед Lulaska Laki Trosed

5.190 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД