fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стол преклоп метал со платно 176881 / stole metalen so platno na preklop

319 ден

SKU: 176881 Категории , , Ознака:
Сподели:

Овој стол на преклопување  е совршен за патувања, излети, риболов, плажа и кампување!

Нашиот стол на преклопување за кампување е совршено решение за брзо и лесно решение за било што.

Практичен и лесен за носење за секаква пригода.

 • Изработени од висококвалитетни материјали
 • Изработен од густ материјал
 • Рамката е направена од цврсти и издржливи цевки
 • Зазема малку простор кога е преклопен
 • Многу брзо се преклопува и се расплетува
 • Лесно се вклопува во ранец или торба

Димензии:

 • Должина: 27 см
 • Ширина: 32 см
 • Висина: 36,5 см
 • Дијаметар на цевката: 1,6 см
 • Седиште: 27cm x 25cm
 • Преклопен: 45cm x 32cm x 3,5cm

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол преклоп метал со платно 176881 / stole metalen so platno na preklop

319 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД