fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Стол пластичен со потпирач низок Фотелја Ceren 006150 / Stol plsticen so potpirac nizok Original price was: 600 ден.Current price is: 479 ден.
Маса Плетена ратан масичка за кафе 55*45 cm masa ratan mala za kafe Original price was: 1.000 ден.Current price is: 799 ден.

Маса Ратан пластична 44*44*42см Masa ratan mala

Original price was: 850 ден.Current price is: 700 ден.

Димензии на производот 43D x 43W x 42H сантиметри
Шифра: 025936 Категории ,
Сподели:

 

Димензии на производот 43D x 43W x 42H сантиметри

Маса за кафе Куршид тигар

Направете го вашиот надворешен простор убав и функционален со масичката за кафе Khurshid Tiger. Модерниот дизајн совршено се вклопува со секоја средина, а пластичната ратанска конструкција ја зголемува нејзината издржливост. Дизајниран е со широки и тенки нозе за зголемена стабилност.

Цврста конструкција

Пластичниот материјал на оваа масичка е цврст и издржлив, така што можете да бидете сигурни дека ќе издржи во секое време и временски услови. Доаѓа со тенки и широки ногарки кои обезбедуваат стабилност на оваа маса.

Елегантен дизајн

Оваа масичка за кафе Тигар има елегантен дизајн со шаблон од ратан кој дава модерен изглед на вашиот двор. Се одликува со лесен и компактен дизајн кој ви овозможува лесно да го складирате кога има ветрови или дожд.

Избери Боја~

,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Маса Ратан пластична 44*44*42см Masa ratan mala

Original price was: 850 ден.Current price is: 700 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД