fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Тенда 5.690 ден6.090 ден
Стол преклоп пластика метал Stol na preklop Original price was: 2.100 ден.Current price is: 1.490 ден.

Маса 1,8m Лесна преклопна издржлива пренослива маса за надворешна и внатрешна, бела боја Masa 180sm prenosliva

Original price was: 3.800 ден.Current price is: 3.590 ден.

Шифра: 9100 Категории ,
Сподели:
  • Преклопен, издржлив и лесен дизајн
  • Рачка за носење за преносливост
  • Лиен пластичен врв
  • Челична цевка обложена со прав
  • Цврст, отпорен на дамки
  • Боја: светло сива и бела горна
  • Макс. тежина оптоварување: 150 кг
  • Идеален за внатрешна или надворешна употреба
  • Приближна отворена големина: 183cm (L) x 76cm (Ш) x 72cm (В)
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Маса 1,8m Лесна преклопна издржлива пренослива маса за надворешна и внатрешна, бела боја Masa 180sm prenosliva

Original price was: 3.800 ден.Current price is: 3.590 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД