fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Mаса Акапулко метал Φ50x50cm Masa metal Akapulko Original price was: 2.600 ден.Current price is: 2.090 ден.
Градинарски салон Акапулко сет од 3 метал темно сиво Garnitura akapulko Original price was: 8.000 ден.Current price is: 6.970 ден.

Mаса Акапулко метал Φ50x50cm Masa metal Akapulko

Original price was: 2.600 ден.Current price is: 2.090 ден.

Шифра: 363-123-033 Категории ,
Сподели:

Акапулко маса метал бело-пе тиркизна Φ50x50cm

Украсете ја вашата градина или балкон со најновиот тренд на модерен дизајн! Градинската маса Acapulco ви нуди удобност во седиштето, но и издржливост благодарение на одличниот квалитет на изработка. Поставете го на вашиот балкон или во вашата градина и комбинирајте ја естетиката со ергономијата.

Технички карактеристики:
Стабилна метална рамка со отпорност на стрес и абење. Главно каросерија за маса изработена од извонреден PE ратан. ПЕ ратан е еден вид еколошки синтетички ратан, кој може да се рециклира и потрајни од другите видови.
Голема издржливост: погоден за надворешна употреба изложена на временски услови и влага.
Се нуди во тиркизна боја. Стакло: 5 mm проѕирно

Димензии на производот:
Должина: 50 cm
Ширина: 50 cm
Висина: 50 cm

Забелешки:
Производот се испорачува во фабричко пакување.
Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Mаса Акапулко метал Φ50x50cm Masa metal Akapulko

Original price was: 2.600 ден.Current price is: 2.090 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД