fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Маса метал калено стакло Ф80*70sm masa metal kaleno staklo

Original price was: 3.500 ден.Current price is: 2.499 ден.

Шифра: 805553 Категории ,
Сподели:

Карактеристики
Метална рамка, цврста структура
Маса за преклопување, корисна за ставање
Стилски дизајн, совршен додаток за на отворено
Тежина на носивост: 70 кг
Информации
Ваквата маса на преклопување е се што ви треба за да поминете време со вашите пријатели на отворено. Обезбедува основа за вашите активности на отворено, како што се јадење, пиење и играње друштвени игри. Оваа маса лесно се преклопува кога не се користи, оставајќи му на вашиот двор повеќе простор. Додадете чувство на софистицираност во вашите надворешни простори со оваа стилска маса.


Спецификација
Облик на маса: круг
Ширина: 80 см
Висина: 70 см
Длабочина: 80 см
Тежина: 8 кг
Потребно собрание: да
Материјал: Метал
Опсег Плус: Да
Боја: Црна

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Маса метал калено стакло Ф80*70sm masa metal kaleno staklo

Original price was: 3.500 ден.Current price is: 2.499 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД