fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Маса Ватсон округла 60*70cm Masa okrugla so staklo crna

1.420 ден

SKU: 9552 Категорија
Сподели:

Без разлика дали треба да додадете повеќе простор за седење или да создадете простор за интимен разговор, оваа разновидна тркалезна маса од калено стакло е на висина на задачата. Подобрете го изгледот на вашето бистро, кафуле, ресторан, хотел или домашен двор без да одземате премногу недвижен имот. Брановитиот дизајн на таблата има мазна површина за одржување на рамни предмети. Завршувањето на црн прав ѝ дава на масата со кружен облик храбар, разноврсен изглед кој одлично се комбинира со вашите омилени столчиња. Дизајнирана за употреба во сите временски услови, оваа маса е одличен избор за внатрешни и надворешни поставки. За долговечност, треба да се внимава да се заштити од долги периоди на влажно време. Без разлика дали го започнувате вашиот бизнис или го надградувате мебелот, оваа маса е мудра инвестиција.

  • Тркалезна маса со основа за сите прилики
  • Топ големина: ф60см круг
  • Основна големина: 70см W
  • Транспарентна површина од калено стакло
  • Стакло со дебелина од 5 мм
  • Горниот раб од 3,1см
  • Финиш во црн прав
  • Заштитни пластични лизгачи
  • Дизајниран за внатрешна и надворешна употреба
  • Дизајниран за комерцијална и станбена употреба

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Маса Ватсон округла 60*70cm Masa okrugla so staklo crna

1.420 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД