fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Машинка за мелење ореви и јаткасти плодови ПВЦ Masinka za melenje na orevi i jatkasti plodovi PVC

799 ден

Шифра: 756271 Категории ,
Сподели:

Pocajt, ​​Мелница за ореви со 2 барабани во пакувањето и сад, зашрафете за фиксирање на чинијата

Висококвалитетна мелница за ореви која може да меле се, од ореви, преку бадеми, кикирики до, на пример, стар леб во презла.

Мелницата има екстра голем бункер со капак. Прицврстувањето на работната плоча е можно со помош на завртка, така што сте сигурни дека брусичката нема да се помести ниту милиметар за време на употребата.

Пакетот содржи 2 барабани за мелење, од кои секој е дизајниран за различен тип на мелење и практичен пластичен сад за мелените состојки.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Машинка за мелење ореви и јаткасти плодови ПВЦ Masinka za melenje na orevi i jatkasti plodovi PVC

799 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД