fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Машинка за сецкање рендење зеленчук и овошје masinka za seckawe i rendenje zelencuk i ovosje

619 ден

Димензии на производот 13,5L x 9,2W x 28,5H сантиметри
Сподели:
  • [Рачно ефикасно]Во споредба со традиционалното сечење и подготовка на состојки, овој рачен секач за зеленчук ви овозможува поефикасно и побрзо подготвување на храната. Кога ја нишате рачката, тркалото за лизгање од 360 степени секогаш ја сече храната. Потребни се само 7 секунди за да се претвори компирот во сечкан компир! Лесен е за употреба, работи брзо, заштедува време и напор.
  • [Мултифункционална машина за сечење храна] Рачниот сечач има 6 заменливи повеќенаменски сечила од не’рѓосувачки челик за моментално сечење, жулиенирани, изрендани и мелени за обични, дебели, жулиени парчиња. Одлично за сечкање сирење, зеленчук, компири, кромид, салати, додатоци за пица и друго.
  • [Безбедност]Храната се сече во затворен простор, избегнувајте да ги лизгате рацете напред-назад на сечилото и користете ја безбедно и без ризик. Дизајнот на ротирачката рака целосно го елиминира директниот контакт со челикот при ротирање на прстите. И постарите и жените можат лесно да започнат.
  • [Површината зголемена за 40%]Во споредба со стариот ренде за зеленчук, новонадградениот простор за складирање во 2022 година е зголемен за 40%, а големиот зеленчук, како што се компирите и доматите, може да се стави директно без да се менува сечилото.
  • [Заштеда на простор и лесно чистење]За разлика од гломазните процесори за храна, лесната и компактна рачна ренде лесно се вклопува на секој кујнски маса. Сечкачот за храна лесно се отстранува и чисти. Можете да го измиете под млаз вода.
Димензии на производот 13,5L x 9,2W x 28,5H сантиметри

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Машинка за сецкање рендење зеленчук и овошје masinka za seckawe i rendenje zelencuk i ovosje

619 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД