fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Модла силикон декор јајца велигденска Modla silikon

89 ден

Сподели:

Дизајн на дупки за велигденски јајца, калапот е мазен и нелеплив, што го прави лесен за вадење  и чистење. Тоа е совршен калап за правење сам чоколадо, колачи, десерти и колачиња, кои можат безбедно да се користат во рерните и фрижидерите. Изработен од силиконски материјал за храна, калапот за чоколадо е мек, мазен, повеќекратно употреблив и издржлив. Должината на калапот е 21cm, ширината е 10,5cm, а висината е 1,5cm. Погоден е за печење колачи, десерти и кујнски садови за печење.

Име на ставка: Материјал за мувла: силикон Големина: 21cm x 10.5cm x 1.5cm

Забелешка: Поради разликата во поставките на светлината и екранот, бојата на ставката може да биде малку поинаква од сликите. Дозволете мала разлика во димензиите поради различното рачно мерење.

Вклучувајќи: 1 X Калап

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Модла силикон декор јајца велигденска Modla silikon

89 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД