fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Модла силиконска со 15 прегради микс silikonska modla tepsija kolaci mini so 15 pregradi Miks 1755

Original price was: 220 ден.Current price is: 179 ден.

Продадено!

Шифра: 1755 Категории ,
Сподели:
Бренд БОРКИ
Боја Портокалова, сина, розова
Материјал Силикон, пластика
Број на парчиња 1
материјал без Бесплатно БПА

За оваа ставка

  • ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН СИЛИКОН – Овој калап за колачи е направен од силикон за храна, совршен за правење колачи, чоколади, пудинг итн.
  • НЕЛЕПНИ И МЕКИ – Калапите се флексибилни и лесно се виткаат. Поудобно е да се користи од тврдите пластични калапи кои може да пукнат кога ќе ја извадите тортата, тие нема лесно да се скршат.
  • ОТПОРНОСТ НА ТОПЛИНА – Силиконскиот калап е безбеден од (-40 – 250 степени Целзиусови), кои се безбедни за употреба во замрзнувач, рерна, микробранова печка и машина за миење садови.
  • 12 РАЗЛИЧНИ ФОРМИ НА ЦВЕЌЕ – На секоја тава има 12 различни форми на цвеќе. Деликатните модели помагаат да ги направите вашите колачи поживописни и интересни.
  • МУЛТИФУНКЦИЈА – Овие калапи за печење не само што може да се користат за правење храна како торта, чоколада, бонбони, туку и погодни за правење прекрасни коцки мраз, восок, свеќи, сапун итн.
  • Димзија 30*18см
  •  

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Модла силиконска со 15 прегради микс silikonska modla tepsija kolaci mini so 15 pregradi Miks 1755”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Модла силиконска со 15 прегради микс silikonska modla tepsija kolaci mini so 15 pregradi Miks 1755

Original price was: 220 ден.Current price is: 179 ден.

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД