fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Модла за торта во форма на срце, прилагодлива големина, не’рѓосувачки челик ОРТ3053/modla za torta

219 ден

✅ Изработена од не’рѓосувачки челик
✅ Дизајн со прилагодлива големина
✅ Отпорен на топлина
✅ Лесно се чисти со рака, може и во машина за садови
SKU: ОРТ3053 Категории , , , Ознаки: , ,
Сподели:
 • Овој прстен за печење е идеален за оние кои сакаат да создаваат уникатна торта во облик на срце за своите сакани.
 • Ова е прилагодлив прстен за торта со мус може да се прилагоди 6-11 инчи.
 • На алатката се издлабени различни броеви, за да можете да ја направите вистинската големина што ја сакате.
 • Изработен е од издржлив и врвен квалитет од нерѓосувачки челик за храна.
 • Погоден за дома, хотел, пекарница, ресторан, кафуле, продавница за леб и многу повеќе.
 • Изработен од висококвалитетен материјал од не’рѓосувачки челик, лесен е за употреба и чист, мазен и лесен за употреба.
 • Без мирис, нетоксичен, против прашина, издржлив, безопасен за здравјето.
 • Едноставно истурете го вашиот омилен рецепт во калапот, подгответе го и целосно изладете.
 • Ракувањето со нелепливата површина ќе ја ослободи храната без напор.
 • Смешните форми на срце ќе му донесат повеќе забава на вашето семејство.
 • Безбедно за употреба во печки, микробранови печки, машини за миење садови и замрзнувачи.
 • Иако работ на овој производ е многу добар, сепак е неопходно да се бара безбедна употреба, поради оригиналниот дизајн на пружината.
 • Карактеристики: Алатка за печење со приспособлива форма на срце
 • Должина: 44cm (приближно)
 • Висина: 5cm (приближно)

✅ Прилагодливата модла за торта во форма на срце е одлична идеја за подарок за пријателите, семејството

 
✅ Прославете го Денот на мајката, Денот на вљубените, љубовта, свадбите и веридбите со убаво украсени торти
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Модла за торта во форма на срце, прилагодлива големина, не’рѓосувачки челик ОРТ3053/modla za torta

219 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД