fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Модла за тотра инокс прилагодлива округла ф16-ф30см*5см ОРТ3018/modla za torta prilagodliva

Original price was: 440 ден.Current price is: 349 ден.

Шифра: ОРТ3018 Категории , , Ознаки: ,
Сподели:
 • ❤ Висококвалитетен материјал: Овој калап за колачи е направен од нерѓосувачки челик кој е издржлив, отпорен на корозија, отпорен на топлина, добра цврстина, нелеплив, квалитетен за храна и лесен за чистење.
 • ❤Прилагодлива големина: Калапот за мус може да се прилагоди од 6 инчи до 12 инчи, висината е 3,3 инчи. На алатот има издлабени различни броеви со две подвижни рачки на прстенот, за да можете да ја направите вистинската големина што ја сакате.
 • ❤Повеќенаменски: Овој тркалезен прстен за торта што се повлекува, идеален за правење колачи, леб, бисквити, колачиња, чоколада итн. Погрижете се да е безбедно за да не истекува тестото за колачи и да одговара за микробранова печка, замрзнувач, машина за миење садови.
 • ❤Топли совети: Рабовите на калапот за кекси се многу остри, затоа само внимавајте на тоа.
 • ❤Пакетот е вклучен: Доаѓајте со 1 парче сребрена боја, прилагодлив кружен прстен за торта од нерѓосувачки челик.
 • Прилагодлив калап во форма прстен за торта и колачи.
 • Користете за печење, полнење. Прстенот ќе ви помогне секој пат да ја добиете совршената големина и форма.
 • Дијаметар прилагодлив од ф160mm до ф300mm; екстра висока на 85mm со рачки; Не’рѓосувачки челик
 • Може да се мие во машина за садови.
 • Материјал Нерѓосувачки челик
  Боја сиво
  Облик Прстен
Димензии 16 × 30 × 5 cm
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Модла за тотра инокс прилагодлива округла ф16-ф30см*5см ОРТ3018/modla za torta prilagodliva

Original price was: 440 ден.Current price is: 349 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД