Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сет за калапи за колачиња 4 парчиња Mix Color Qlux L-00218

Дизајниран за вас да правите убаво обликувани колачиња
. Изработен е од здрава пластика без BPA.

Карактеристики:

Материјал: пластика
Количина: 4 парчиња

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Модли за колачи 4/1 Modli za kolaci L218”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Модли за колачи 4/1 Modli za kolaci L218

69 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД