Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Цедилка силиконска 29,5х23см Мултифункционална / cedilka silikonska testenini spageti ovosje zelencuk makaroni Qlux 15708

200 ден

SKU: 015708 Категории , , Ознаки: , , , ,
Сподели:

Мултифункционална цедилка

Благодарение на нејзиниот посебен дизајн, спречува истурање на вашата храна. Лесно
се чисти. Делот кој е варијабилен е изработен од силиконски материјал.
Димензии на производот 29,5х23х3 см

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Цедилка силиконска 29,5х23см Мултифункционална / cedilka silikonska testenini spageti ovosje zelencuk makaroni Qlux 15708

200 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД