fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Нокшир пластичен Noksir plasticen B135

119 ден

зелена
крем
розе
светло плава
сива
темно плава
црвена
Сподели:

Димензија 240*340*220

Димензии 240 × 340 × 220 cm
Избери Боја~

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Нокшир пластичен Noksir plasticen B135”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Нокшир пластичен Noksir plasticen B135

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД