fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Нокшир стол пластичен / Noksir stol plasticen B168

179 ден

розе
светло плава
сива
темно плава
црвена
Сподели:

Исклучително практичен нокшир кој може да служи и како столче.

На седиштето има вградено комора за изметот со капак, која се вади за лесно одржување.

Димензии: 300*320*350mm

Избери Боја~

, , , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Нокшир стол пластичен / Noksir stol plasticen B168”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Нокшир стол пластичен / Noksir stol plasticen B168

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД