fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Навлака перница новогодишно 45*45см Navlaka pernica novogodisna Original price was: 420 ден.Current price is: 319 ден.

Новогодишен Држач драпер перде drzac draper perde

Original price was: 300 ден.Current price is: 219 ден.

Шифра: 880505 Категорија
Сподели:
  • Божиќна еластична тока за завеса тока: Материјал: ткаенина, применливо: распоред на домашна сцена, користете разновидна завеса, големина:  Снешко: 31 * 27 см, Ел: 19 * 27 см, тежината е 70 г.
  • Тоа не е само тока за завеси, туку и украс. Кога станувате секое утро, на прв поглед ќе бидете многу среќни. Некои подароци не се само подароци. Добрите подароци можат да ги зближат луѓето.
  • Ткаенина: изработена од висококвалитетна ткаенина, дизајн на еластична тока, лесна за употреба, само треба да се врзува насекаде кога не се користи. Совршен за дневна соба, спална соба, кујна, трпезарија, бања, дом и канцеларија.
  • Овој едноставен, но разновиден додаток за завеси со мониста на прозорецот има шармантен модерен изглед, погоден за дневна соба, спална соба, кујна, трпезарија, бања, француска врата, канцеларија или студио.
  • Може да се користи за прилагодување на должината за да ги задоволи вашите потреби, затоа не грижете се дека големината е преголема, погодна за мали завеси, тенки завеси, проѕирни завеси, завеси за засенчување на поставата, дебели завеси за туширање, широки врати од двор и лизгачки врати и прозорци
Избери Модел

Ирвас, Снешко, Дедо Мраз

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Новогодишен Држач драпер перде drzac draper perde

Original price was: 300 ден.Current price is: 219 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД