fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Модла нога за колачи метална Modla noga metalna za kolaci 716219 Original price was: 150 ден.Current price is: 109 ден.
Ѕвонче за рецепција zvonce za recepcija 730680 Original price was: 300 ден.Current price is: 239 ден.

Нож ребрест за декорација на храна noz rebrest za dekoracija na hrana 829301

Original price was: 180 ден.Current price is: 139 ден.

Шифра: 729301 Категории , Ознаки: ,
Сподели:

Карактеристики

1. Сецкото за декорација е направено од силен нерѓосувачки челик, има долготрајни својства и има природна отпорност на дамки, мириси и корозија.

2. Користењето на овој нож за дејкорација е задоволство. Неговата цврста, мека површина за држење ви овозможува да одржувате цврсто, но удобно држење, овозможувајќи сечење без напрегање.

3. Остриот нож од нерѓосувачки челик и рачката што не се лизга го олеснуваат отсекувањето на слаткиот и совршен помфрит или друг зеленчук и заштедуваат време за подготовка.

Спецификации: Состојба: 100% сосема ново.

Материјал: нерѓосувачки челик + најлон.

Боја: Црна.

Големина: 24 X 4 X 1,5 cm.

Пакетот вклучува: 1 нож за сечење во ребреста форма.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Нож ребрест за декорација на храна noz rebrest za dekoracija na hrana 829301”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Нож ребрест за декорација на храна noz rebrest za dekoracija na hrana 829301

Original price was: 180 ден.Current price is: 139 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД