fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Нож ребрест за декорација на храна зеленчук овошје Noz rebrestza dekoracija na hrana zelencuk ovosje 10312

89 ден

SKU: 10312 Категории , Ознаки: ,
Сподели:

Ножот за сечкање е цврст, издржлив со супер остар нож. Идеален за сечење овошје, компири, тиквички, краставици и моркови итн.

Специјална рачка и трапезоиден дизајн на лизгалки за заштита на вашата рака и лесно сечење на компирот, кромидот, доматот, лимонот итн. имајте смешна семејна вечера или BBQ со вашите деца.

Убав изглед и широка употреба: Полн со живописни бои, позабавно за вашето готвење, употреба со компактна големина на широк спектар на овошје и зеленчук, што го прави совршен помошник во кујната.

Има убав врв и лесен за употреба, лесен за чистење и лесен за складирање. Тој е издржлив и еколошки.

Спецификација:

Материјал: ПП пластика за храна +430 нерѓосувачки челик

Големина: (10,8 x 9,5 см)

Боја: розова / зелена / сина / жолта

Употреба: се користи за кромид, компири и други плодови исечени на бранови

Пакет вклучува:

1 x нож за сечење компири

Белешки:

  1. Мерењето на предметот што лежи на масата може да предизвика мала разлика.
  2. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-локацијата предизвикана од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината при фотографирање. Ви благодариме за разбирањето!

Наша цел е да ви покажеме точни информации за производот. Производителите, добавувачите и другите го обезбедуваат она што го гледате овде, а ние не го потврдивме.  Видете го нашето одрекување

 

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Нож ребрест за декорација на храна зеленчук овошје Noz rebrestza dekoracija na hrana zelencuk ovosje 10312”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Нож ребрест за декорација на храна зеленчук овошје Noz rebrestza dekoracija na hrana zelencuk ovosje 10312

89 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД