Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Облога навлака за стол со новогодишен декор и фигура navlaka obloga stol so novogodisen dekor

479 ден

SKU: Не е достапно Категории ,
Сподели:

Направете го вашиот дом навистина празничен овој Божиќ со овие празнични навлаки за столчиња за повеќекратна употреба. Веднаш преобразете ја вашата соба во божиќна пештера. 

Навлаката се лизга преку задниот дел на столот, така што седи безбедно на своето место и е навистина удобно.

Димензии 53cm x 47cm

Ткаенина полиестер

2 МАГИЧНИ празнични слатки дизајни за избор; Дедо мраз и Снешко. Зошто да не се почестите со сите нив 🙂

Пакетот вклучува 1 прекривка за стол, ве молиме изберете кој дизајн го сакате.

Испратете ни слика од вашата празнична трпеза, ние би сакале да ја видиме!

ИЗБЕРИ МОДЕЛ

Дедо Mраз, Снешко

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Облога навлака за стол со новогодишен декор и фигура navlaka obloga stol so novogodisen dekor

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД