fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Облога навлака за стол со новогодишен декор Navlaka obloga za stol so novogodisen dekor

Original price was: 260 ден.Current price is: 259 ден.

Шифра: Не е достапно Категорија
Сподели:

Направете го вашиот дом навистина празничен овој Божиќ со овие празнични навлаки за столчиња за повеќекратна употреба. Веднаш преобразете ја вашата соба во божиќна пештера. Секој дизајн има две ѕвона за да можете да ѕвонете додека се мешате.

Капакот се лизга преку задниот дел на столот, така што седи безбедно на своето место и е навистина удобно.

Димензии 53cm x 47cm

Ткаенина полиестер

2 МАГИЧНИ празнични слатки дизајни за избор. Зошто да не се почестите со сите нив 🙂

Пакетот вклучува 1 прекривка за стол, ве молиме изберете кој дизајн го сакате.

Испратете ни слика од вашата празнична трпеза, ние би сакале да ја видиме!

Избери Декор

А, Б

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Облога навлака за стол со новогодишен декор Navlaka obloga za stol so novogodisen dekor

Original price was: 260 ден.Current price is: 259 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД