fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Ограда за градина 200*21см Пластика 862363/ograda za gradina plastika

Original price was: 400 ден.Current price is: 320 ден.

Шифра: 862363 Категории , , Ознака:
Сподели:

Пластична декоративна ограда

Димензии: 2 м x 21 см

Прекрасна украсна градинарска ограда изработена од пластика со вкупна должина од 2 метри.

Оградата е погодна за обликување на цветни леи, грмушки и дрвја.
Индивидуалните панели ви даваат можност да формирате кревет со соодветна големина.
Декоративната ограда се состои од 4 панели, секоја со димензии 50 х 21 см.

Ниска цена во споредба со други слични производи;

Материјал: Квалитетна пластика отпорна на надворешните временски услови (сонце, дожд …)

Отпорна на штетни микроорганизми;

За патеки, тревници…
Лесно вклопување едни во други

Оградата не ги менува своите својства под дејство на сончева светлина

Издржува изложеност на температура

Глодарите и инсектите се индиферентни кон оваа ограда;

 

Димензии Не е достапно
Избери Боја~

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Ограда за градина 200*21см Пластика 862363/ograda za gradina plastika

Original price was: 400 ден.Current price is: 320 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД