fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Кутија организер четки паста шминки kutija organizer cetka pasta sminki l531

Original price was: 100 ден.Current price is: 79 ден.

Шифра: l531 Категории , Ознаки: , , , , ,
Сподели:

Можете да го користите како очила, четка за заби, држач за пенкало, кутија за складирање шминка, повеќенаменска кутија за складирање Паметена кутија за складирање.

Можете да ги ставите вашите материјали за шминка, четки.

Може да биде корисен држач за пенкала за вашите пенкала.

Можете да чувате вилушки, лажици, ножеви и салфетки со вашите деца кога одат на училиште.

Содржина на пакувањето: 1 парче.

 

Бренд: Qlux Ideas

Димензии на производот: 20,5x5x5 cm

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Кутија организер четки паста шминки kutija organizer cetka pasta sminki l531”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Кутија организер четки паста шминки kutija organizer cetka pasta sminki l531

Original price was: 100 ден.Current price is: 79 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД