fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Организер Држач за сапун и сунгер инокс за чешма organizer za sapun sunger inoks za cesma

179 ден

Сподели:
  • ОРГАНИЗАТОР ЗА КУЈНА: Чувајте ја вашата кујна и бања уредни со оваа решетка за организатор. Ги чува вашите сунѓери или влошки за чистење во кујната, туш кабината каде што ви се потребни.
  • ШТАНД ЗА СКЛАДИРАЊЕ  – Идеален за држење сунѓер, сапун, четка, крпа додека миете садови. ПРЕМИУМ НЕрѓосувачки челик: Држачот за сунѓер за организатор од не’рѓосувачки челик е направен од напреден отпорен на корозија.
  • ЛЕСНО ЗА РАКУВАЊЕ – Горната кука за закачување на работ на мијалникот, брзо отстранување за чистење, држете го приборот подалеку од нечиста вода во базенот и спречување на растење на бактерии.
  • ЕФЕКТИВЕН ДИЗАЈН – Дизајнот со отворено и шупливо дно овозможува побрзо цедење на водата, спречувајќи ги бактериите да се размножуваат во вашиот прибор. ДИЗАЈН НА ОТВОРЕНО ДНО: Складирањето во мијалникот овозможува брзо цедење на водата и ќе ја држи валканата вода подалеку од вашите садови.
  • ТРАЈНИ- Незаменлива алатка за кујна, бања, издржлива и еколошка. КОРИСТЕТЕ СЕКАДЕ: Складиштето за мијалник од не’рѓосувачки челик е идеално за чување сунѓер, сапун, четка, крпа при миење садови.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Организер Држач за сапун и сунгер инокс за чешма organizer za sapun sunger inoks za cesma

179 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД