fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Организер кујна тројна намена полица држач за хартија фолија organizer kujna drzac hartija folija

699 ден

SKU: 845899 Категории ,
Сподели:
  • Троен кујнски диспензер за алуминиумска фолија, стреч фолија и кујнска хартија монтиран на ѕид. Сè што е уредно складирано на едно место
  • Преградата за фолија и стреч се опремени со 2 лизгачи со остри сечила со жилет, кои се безбедно скриени зад ергономскиот дизајн
  • Погоден за максимална ширина на алуминиумска фолија и стреч фолија  широк до 32,5 cm. Погоден за максимална ширина за кујнски ролни до 29,5 см.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Организер кујна тројна намена полица држач за хартија фолија organizer kujna drzac hartija folija

699 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД