fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Организер за фиока со прилагодливи прегради Organizer za fioka so prilagodlivi pregradi 74081

99 ден

Продадено!

Сподели:

НАЈВАЖНИ КАРАКТЕРИСТИКИ

  • Организатор изработен од најквалитетна пластика
  • Незаменлив во секоја гардероба, кујна или соба
  • 5 прегради ви овозможуваат лесно да ги организирате вашите работи
  • Организаторот има отстранливи прегради, за да можете да ги одвиткате по потреба
  • Класичен дизајн
  • Универзална употреба

Пластичен организатор е задолжителен во секој дом. Изработен е од најквалитетна пластика. Има 5 отстранливи прегради кои ќе ви овозможат да ги организирате вашите чорапи, накит, козметика или други ситници. Благодарение на отстранливите прегради, можете да го прилагодите организаторот директно на вашите потреби . Неговата едноставна структура го прави организаторот универзална примена . Класичниот изглед го прави погоден и за фиока или како декоративен елемент на полица.

Димензии:

  • Должина: 31,5 см
  • Ширина: 8,5 см
  • Висина: 6,5 см
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Организер за фиока со прилагодливи прегради Organizer za fioka so prilagodlivi pregradi 74081

99 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД