fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Организер за фрижидер organizer za frizider 25001

79 ден

Сподели:

Компактен организатор за кујнска пластична корпа

  • Пластичнакорпа за овошје зеленчук со рачка Домашна кујна Фрижидер Складирање уреден организатор
  • 100%сосема нов и висококвалитетен
  • Материјал: пластика
  • Нетоксичен и без мирис
  • Шуплив дизајн, вентилација за да се спречи појава на мувла
  • Практично со рачката на високо ниво.
  • Совршено складирање за овошје, зеленчук, книги, играчки, ситници итн.
  • Идеален е и за чување овошје, јајца и зеленчук во фрижидер за да заштедите простор
  • Може да се користи во кујна, дом и канцеларија

Супстанција: пластика

Големини (cm): 13×12,5×34см

Тежина на парче (гр): 130

Димензии 13 × 34 × 13 cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Организер за фрижидер organizer za frizider 25001”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Организер за фрижидер organizer za frizider 25001

79 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД