fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Организер за кујна држац за капак organizer za kujna drzac za kapak

159 ден

SKU: 730222 Категории ,
Сподели:

  • (Материјал/Големина) Изработен од дебел челик за одлична издржливост. Залепете стабилна и не лесно да падне, товарете до 5 кг .
  • Не е потребно дупчење: Држач за капакот на тенџерето монтиран на ѕид. Овој држач може да се користи на мазни површини без оштетување на ѕидовите или оставање траги на ѕидот. (Забелешка: Садовите за готвење не се вклучени. )
  •  Дизајнот монтиран на ѕид ги одржува вашите кујнски пулт и шпорет чисти и уредни, заштедувајќи простор за складирање во кујната
  • Мултифункционален: Може да се постави со сув ефект. Овој држач може да собере различни кујнски алатки како што се држачи за тенџериња, даски за сечење, крпи итн.
  •  Доколку не сте задоволни или производот е оштетен, ве молиме контактирајте со нас на време преку е-пошта
Избери боја

Бела, Црна

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Организер за кујна држац за капак organizer za kujna drzac za kapak

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД