fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Организер за кујна со шипка и додатни елементи / Organizer za kujna so sipka i dodatni elementi 001982

3.899 ден

Сподели:

Решетка за прибор  решетка за шини, држач за садови на преклопување, држач за зачини со 2 нивоа, држач за прибор, 10 куки S, црна

⭐Повеќе функционална-Овој ѕиден организер е одличен помошник во кујната. Може да нареди зачини, кујнски прибор, чинии и чинии во еден комплет. Целосно решете го кујнскиот хаос и нема потреба да купувате дополнителна полица за складирање.

⭐Стилски дизајн и заштеда на простор—Полицата монтирана на ѕид го искористува неискористениот простор на ѕидот на вашата кујна што прави да изгледа помалку неред. Одлично решение за уредно спојување на практичноста со стилски дизаин.

⭐Издржлив и силен—Направен од висококвалитетен материјал, овој висечки сет е анти-рѓосувачки, антикорозивен, цврст и издржлив за долготрајна употреба. Може да собере најмногу 22 кг доволно цврсто да држи прибор за готвење и други предмети по ваша желба.

⭐Големина и известување-Овој организер на шини треба да го дупчи ѕидот за безбедно користење. За да ја направите вашата кујна поудобна, можете да ги направите сами!

Слики од задоволни клиенти!!!

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Организер за кујна со шипка и додатни елементи / Organizer za kujna so sipka i dodatni elementi 001982”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Организер за кујна со шипка и додатни елементи / Organizer za kujna so sipka i dodatni elementi 001982

3.899 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД