fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Организер за накит на 4 ниво/ Organizer za nakit na 4 nivo 74142

Original price was: 500 ден.Current price is: 359 ден.

Шифра: Не е достапно Категории , , , , Ознаки: ,
Сподели:
Имате многу накит, но постојано е замрсен, заплеткан и кутиите ви изгледаат неуредни?
Со овој ултра практичен организатор за вашиот накит, нема да имате повеќе проблеми.
Елегантна и модерна кутија за накит со 4 комори и инвентивен механизам за отварање и затварање.
Кутијата дополнително има и нелизгави влошки од долната страна што и дава додатна стабилност.
Благодарение на инвентивниот механизам секоја комора може да се отвори со ротација и може од еднаш целиот накит да ви биде достапен.
Кога е затворена зазема многу малку простор идеална е за носење и дискретно складирање
Димензии на производот: ø 110 x 118 mm
kutija za nakit
Избери Боја~

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Организер за накит на 4 ниво/ Organizer za nakit na 4 nivo 74142”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Организер за накит на 4 ниво/ Organizer za nakit na 4 nivo 74142

Original price was: 500 ден.Current price is: 359 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД