fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Организер за обувки 80075/organizer za obuvki

Original price was: 200 ден.Current price is: 99 ден.

Продадено!

Шифра: 80075 Категорија Ознаки: ,
Сподели:

Практично решение во обувки.

Нема повеќе проблеми со чевлите кои се наредени еден врз друг.

Со својот дизајн на горниот и долниот дел, еден пар чевли доаѓа внатре во рампата, а другиот на врвот.

Издржлив и стилски дизајн.

Производот е изработен од пластика со високи перформанси.

 

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Организер за обувки 80075/organizer za obuvki

Original price was: 200 ден.Current price is: 99 ден.

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД