fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Организер за закацалки офингери Organizer za zakacalki ofingeri

139 ден

Сподели:

Организатор за закачалки за рамката на прозорецот со 8 дупки

Карактеристика:
100% сосема ново и квалитетно
1. Произволно се фаќа за прозорци, балкон, итн. И може да се превиткува и да ја прилагоди должината на закачалката.
2. Капацитетот за мерење е силен, штипката од нерѓосувачки челик е цврста и издржлива.
3. Дизајн на преклопување, заштедува простор по преклопувањето.
4. Материјали за заштита на животната средина, без мирис.

Спецификации:
Боја: Сина/Сива/Зелена
Име: Држач за сушење облека
Материјал: PP+ нерѓосувачки челик
Начин на инсталација: треба да се фиксира и затегне.
Големина: како што е прикажано

Вклучено пакување:
1 x Држач за сушење облека

Забелешка:
1. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може малку да се разликува од сликите.
2.Ве молиме дозволете 2-3mm разлики поради рачно мерење.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Организер за закацалки офингери Organizer za zakacalki ofingeri

139 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД