fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

ОТСТРАНУВАЧ НА СЕМКИ / otstranuvac na semki

129 ден

Продадено!

SKU: 725334 Категорија Ознака:
Сподели:

Материјал: не’рѓосувачки челик
Големина: 16,8 см
Тежина: 65гр

✅ Едноставен дизајн, лесен за фаќање и употреба
✅ Можете брзо да го отстраните јадрото
✅ Се користи за брзо отстранување на семките од вишни и маслинки
✅ Одличен кујнски прибор

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

ОТСТРАНУВАЧ НА СЕМКИ / otstranuvac na semki

129 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД