fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Отварач за вино штопцигер Otvarac za vino stopciger

129 ден

Сподели:

Мулти-функционалниот отворач за конзерви и шишиња 5 во 1, е долг 14 см и е изработен од нерѓосувачки челик.

Имајте при рака лесна, мултифункционална алатка, идеална за одмори и патувања!

Има 5 различни функции:

  • Сечилото на ножот
  • Плутанец
  • Рачка со 2 чекори за лесно отстранување на плута
  • 2 отворачи за шишиња

 

Детали за производот

  • Боја: Сребрена
  • Големина: L: 14cm x Ш: 3,5cm
  • Материјал: нерѓосувачки челик
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Отварач за вино штопцигер Otvarac za vino stopciger

129 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД