fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Пекач акропал Pekac akropal

760 ден

SKU: 734164 Категории , ,
Сподели:

Димензии: 29см х 29см / 3.1л.

Издрживост на температура: 250°C

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Пекач акропал Pekac akropal

760 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД