fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Пепелара метална ротирачка Pepelara metalna rotiracka 11*11*9.5sm 713249

Original price was: 300 ден.Current price is: 239 ден.

Сподели:
Големина ф11*9.5см 
Материјал Метал
Боја Црното/бела
Употреба Секојдневен
Форма Тркалезна

За оваа ставка

  • Максимизирајте ја вашата релаксација и чувајте ја грозната пепел целосно скриена
  • Едноставно притиснете за да се отвори, повлечете и отпуштете за да се запечати; пепелта не лебди во воздухот, а задниците се гаснат, кои брзо ги отстрануваат скриените опасности; Лесно за чистење
  • Притиснете го црното копче, потоа пепелта во малиот бунар на овој пепелник и завртете го до дното на фиоката. Можете дури и да ги ставите цигарите во пепелникот и тој ќе ви ја однесе пепелта.
  • Приближна големина (cm): 11 (L) x 11 (Ш) x 9,5 (В)
  • Пакетот вклучува: Пепелник за вртење x 1

Димензии Не е достапно
Избери Боја~

,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Пепелара метална ротирачка Pepelara metalna rotiracka 11*11*9.5sm 713249”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Пепелара метална ротирачка Pepelara metalna rotiracka 11*11*9.5sm 713249

Original price was: 300 ден.Current price is: 239 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД