fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Филтер пумпа резерва B Filter pumpa rezerva Original price was: 600 ден.Current price is: 449 ден.
Подлога за базен сет 8бр 50*50*1см Podloga bazen Original price was: 2.000 ден.Current price is: 1.590 ден.
Продадено!

Пластичен сад за нозе Plasticen sad za noze

Original price was: 400 ден.Current price is: 320 ден.

Продадено!

Шифра: 11234 Категории ,
Сподели:
  • Намалете го чистењето на базенот со Intex базенот за стапала
  • Овој лесен и евтин пластичен послужавник им овозможува на капачите да ги исплакнат нозете пред да влезат во базенот за да ги намалат остатоците и нечистотијата.
  • Лесно се поврзува со повеќето скали за базен
  • Анти-лизгачко дно дизајнирано за безбедност
  • Големина: 56 x 46 x 9 см
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Пластичен сад за нозе Plasticen sad za noze

Original price was: 400 ден.Current price is: 320 ден.

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД