Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Подметач за кујски алатки лажици Podmeta za kujnski Lazici alatki 10037

79 ден

Сподели:

Производот е изработен од пластика со високи перформанси. Не содржи канцерогени материи.
Практична подлога за лажички и кутии Вашиот најголем асистент додека готвите.
Одличен производ кој ќе внесе неверојатна елеганција и стил во вашата кујна.
Функционален производ кој не зафаќа простор.

Големини на производот:

Ширина: 11,5 cm

Висина: 27 cm

Висина: 2,5 cm

Достапни бои: Транспарентна, Сива, Темно сива

Материјал: пластика

Тежина на парче (гр): 70

 

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Подметач за кујски алатки лажици Podmeta za kujnski Lazici alatki 10037”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Подметач за кујски алатки лажици Podmeta za kujnski Lazici alatki 10037

79 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД