fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Подметач за маса коноп Podmetac za masa Konop

219 ден

Цената се однесува на 1бр

SKU: 43059 Категорија
Сподели:
 • Незаменливи за прекрасни презентации на маса со природни плетени подметачи, подметачите ја разубавуваат вашата маса со нивниот стилски и посебен дизајн, по желба можете да ја направите вашата презентација многу попријатна со подметачи во иста боја и модел….Запознајте ја Рачно изработената луксузна колекција
   • Вашиот дом вреди!
   • Овој специјален производ е направен од 100% рачно изработено јаже од Јута. Не мешајте со фабрикувани производи.
   • Отпорен на дамки и нечистотии. Може да се избрише со влажна крпа и е отпорен на машинско перење. Не предизвикува избледување на бојата. Обезбедува леснотија на користење долго време со својата квалитетна структура отпорна на топлина. Бидејќи е извезен со рачен вез, не ги крши и олабавува шевовите. Додадете елеганција и квалитет во вашиот дом, бања, балкон, градина, тераса, канцеларија.
   • Пласмат ќе додаде елеганција на вашите маси!
   • Димензии на простор: 35cm
  • Создадете мода во вашиот дом!
Избери модел

Сива, Крем, Црна, Сива светла

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Подметач за маса коноп Podmetac za masa Konop

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД