fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Соларен грејач за вода интех Solaren grejac voda intex Original price was: 2.000 ден.Current price is: 1.590 ден.
Pokrivka bazen 300*201*20sm Original price was: 950 ден.Current price is: 720 ден.

Покривка базен Pokrivka Bazen

440 ден1.890 ден

Шифра: Не е достапно Категории ,
Сподели:

Користете го капакот на соларниот базен Intex за да го покриете кружниот базен и да ја зачувате неговата температура: сончевата топлина ја зголемува температурата на водата за неколку степени во текот на денот! Изработено од полиетилен и се состои од мрежа на затворени воздушни меури и има дренажни дупки за вода. Го намалува до 95% од испарувањето на водата и ја минимизира загубата на топлина во текот на ноќта. Дополнително, го штити базенот од таложење на отпад во водата.

  • SKU 28010
  • БОЈА небесно сина
  • Димензија 206/290/348/448/470см
Избери Димензија

206см, 290см, 348см, 448см, 470см

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Покривка базен Pokrivka Bazen

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД