fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сталажа метал дрвоф47*17cm метал дрво 005940/Stalaza polica metal drvo okrugla

Original price was: 750 ден.Current price is: 599 ден.

Шифра: 005940 Категории , , , Ознака:
Сподели:
Полица изработена од квалитетен метал и дрво.
Модерен дизајн кој одговара на секој интериер.
Цврста градба што овозможува да скалдирате и тешки предмети.
Нека блесне вашиот дом во нов сјај!
Димензии 17 × 47 cm
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сталажа метал дрвоф47*17cm метал дрво 005940/Stalaza polica metal drvo okrugla

Original price was: 750 ден.Current price is: 599 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД